TVD > popis > 1x03 Friday Night Bites

3. ledna 2010 v 14:00 | peggy
Caroline se probudí vedle Damona. Nahmatá si ránu na krku a vzpomene si, co se stalo. Chce odejít, ale Damon s ní má jiné plány.

Elena a Bonnie přijedou do školy. Bonnie ji přemlouvá, aby na to se Stefanem šla pomalu a řekne, že když se Stefana dotkla mě špatný pocit.

Vicki zve Jerremyho na koncert, ale on s ní nechce jít, protože si myslí, že s ním byla jenom kvůli drogám.

Elena a Bonnie potkají Stefana, Bonnie se vymluví na Caroline a odchází. Elena domluví večeři ve třech, aby ho Bonnie lépe poznala. Tay postrkuje Matta, aby něco udělal a tak ukázal Eleně, že je lepší než Stefan. Tay vezme ragbyový míč a hodí ho směrem na Stefana. Ten to samozřejmě svými upířími smysly postřehne míč chytne. Hodí ho zpátky a dost velkou silou a upoutá tak na sebe pozornost. Elena Stefana přemlouvá, aby se přihlásil do školního týmu.


Na hodině dějepisu se ukáže, jak Stefan ovládá historii a dokonce dostane na frak i pak profesor. Po tomhle jeho propadáku ho pak nechtěl přijmout do týmu, ale nakonec to udělal. Elena se vrací k rozleskávačkám a na hřišti se objeví Caroline v doprovodu Damona. Elenět trénink kvůli tomu, že nebyla na soustředění moc nejde a tak se jen dívá. Její pozornost ale upoutá to, že Stefan se přihlásil do týmu a bude hrát. Při tréninku mu to šlo dobře, ale Taylor s Mattem to tak nechtěli nechat a tak ho Taylor sejmul.

Doma na něj čeká Damon, který už jsi stihl přečíst jeho deník. Pak ale musí jít na rande s Caroline.

U Elena doma zatím holky chystají večeři a Bonnie jí vypráví, jak se dneska pořád objevují 3 čísla - 8, 14 a 22. Elena to ale nebere vážně. Bonnie ale bude vědět, kde jsou servírovací lžíce, které Elena nemohla najít a tak to potom, co Elena odejde otavřít Stefanovi, vyzkouší. Podívá se na šuplík a uvidí v duchu svíčky na dort. A opravdutam jsou.

Společná večeře neprobíhá moc dobře a tak to chce Elena rozvířit historkami o Bonniině čarodějnické rodině. Stefan se ukáže jako někdo, kdo tomu věří a taky tomu rozumí a tak stoupne u Bonnie v ceně. Pak ale zazvoní a zvonek a kdo to nestojí u dveří? Caroline a Damon. Přinesli dezert. Caroline vejde dovnitř a Elena chce pozvat i Damona, ale Stefan je proti tomu. Nakonec ale Damon vstoupí na pozvání do domu. V obýváku si povídají a Damon zase vytáhne Katherinu.

Mezitím se v baru málem poperou Jerremy s Taylerem kvůli Vicki. Naštěstí je Matt od sebe dostane včas.

Když Elena v kuchyni uklízí nádobí, Damon jí přijde pomoct a vypráví jí o Katherině. Jak zemřela při požáru, jaká byla. Elena se dovtípí toho, že ji oba milovali.

Caroline vypráví Stefanovi o Eleně a Mattovi. Stefan si všimne, že má na krku šálu a dojde mu proč. Chce, aby mu ji Caroline ukázala, ale ta mu jen řekne, že si ji nesmí sundat. Když přijde Damon, řekne Caroline, ať jde pomoct holkám do kuchyně. Ona ale nechce a tak jí přinutí. Stefan tohle nerad vidí a chce Damonovi vysvětlit, že lidé nejsou loutky. Pro Damona ale ano.

Eleně se zdá sen, ve kterém je nejdřv se Stefanem, ale pak se z něj stane Damon. Když se objeví je na okním parapetu vrána.

Ráno Elena přemýšlí o tom, jestli má jít na zápas jako rozleskávačka nebo jen jako divák. Stefan si píše do deníku o Damonovi, že v něm musí probudit lidskost, která v něm musí být. A taky přemýšlí, jak má ochránit Elenu. A tak jí přinese náhrdelník, ve kterém je sporýš.

Před zápasem trenér pronáší řeč. Taylor ale zmizí za Vicki. Uvidí Jerremyho opilého a tak se s ním chce bít. Stefan to uslyší a jde mu pomoct. Chytne Tylera, ten ho udeří do břicha, ale se Stefanem to ani nehne. Jerremy vezme rozbitou láhev od pití a vrhne se na ně, přitom poraní Stefana na ruce. Elena Jerremyho odvede. Pak se vrátí ke Stefanovi v domění, že ho Jerremy zasáhl a pá rozřezanou ruku. Ta se mu ale mezitím zahojila a tak jí řekl, že to nebyla jeho krev. leně se to nezdá a jde za Bonnie, aby jí řekla o tom pocitu, který měla, když se dotkla Stefana. Prý to bylo jako smrt.

Když jde Elena k auto potká Damona. Vyleká jí. Prý se schovává před Caroline. Chce Elenu dostat a tak ji přesvědčuje avým vlastním způsobem. Neví ale, že ji chrání sporýš v náhrdelníku od Stefana, a tak když jí řekne, že ho chce políbit, místo aby to udělala, mu dá facku.

Matt se před zápasem omluví Stefanovi za své chování. Damon tomu přihlíží a když Matt odejde má na to stupidní narážky. Stefan se ho snaží přesvědčit o jeho lidskosti, ale místo toho, aby mu v tom odporoval - zabije trenéra, který je přišel zkontrolovat.

Matt se v šatnách pohádá s Tylerem a tak jde ven to rozdýchat. Najde aly mrtvého trenéra. Když přijede policie, vidí Bonnie ty 3 čísla, které dnes pořád viděla - 8, 14 a 22.

Vicki přijde za Jerremym a řekne mu, že to nebylo jenom kvůli drogám. Stefan si píše do deníku. Že doufal, že někde uvnitř Damona je lidskost, ale že se mýlil. Musí ho zastavit. A Damon je u Eleny v pokoji.
source
 


Komentáře

1 Vampire Girl Vampire Girl | Web | 13. ledna 2010 v 19:09 | Reagovat

Uved prosim zdroj!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama