books - online

Upíří deníky: Probuzení- 3.kapitola

3. ledna 2010 v 11:04 | M@ggie

První ranní úsvit začal probouzet nový den. Stefan to pozoroval z okna svého pokoje v penzionu. Pronajal si tento pokoj speciálně kvůli padacím dveřím ve stropě, které vedly na ochoz na střeše. Právě teď byly ty dveře otevřené a studený vlhký vítr fučel dolů kolem žebříku. Stefan byl již úplně oblečený, ale na proto, že by vstával brzo. Vůbec nešel spát.
Zrovna se vrátil z lesů. Několik útržků vlhkého listí mu ulpělo na botách.

Upíří deníky: Probuzení- 2.kapitola

3. ledna 2010 v 11:02 | M@ggie

Elenu obklopili spolužáci v ten okamžik, kdy vstoupila na parkoviště střední školy. Všichni tam byli, celá parta, kterou neviděla od konce července, a čtyři nebo pět dalších nohsledů, kteří doufali, že si získají na popularitě, když se budou držet s nimi.
Přijímala od svých přátel jedno objetí na uvítanou za druhým.
Caroline vyrostla alespoň o tři centimetry a byla ještě svůdnější a podobnější modelce z Vogue než dřív. Přívětivě pozdravila Elenu a pak opět ustoupila, zelené oči úzké jako oči kočky.

Upíří deníky: Probuzení- 1.kapitola

3. ledna 2010 v 11:00 | M@ggie

4. září
Dneska se stane něco hrozného. Vlastně nevím, proč jsem to napsala. Je to nesmysl. Nemám žádný důvod být rozrušená, naopak, mám všechny důvody být šťastná, ale...............
Ale je 5.30 ráno a já jsem už vzhůru a mám strach. Snažím se pořád přesvědčit samu sebe, že jsem jen rozhozená časovým posunem mezi Francií a zdejším místem. Ale to nevysvětluje, proč se cítím tak vyděšená. Tak ztracená.
 
 

Reklama